Parimad töövahendid maalritöödeks

Kui sul on vaja kodus erinevaid remonttöid teha, oma põnevaid kodusisustuse ideid realiseerida või tahad oma silmaringi laiendada töövahendite vallas, siis tasuks kindlasti sellele koolitusele tulla. Kauplustes on väga lai valik erinevaid pintsleid, rulle, pahtlilabidaid, lihvtaldu, tapeetimistööriistu ja muid töövahendeid, milles on ehk keeruline orienteeruda. Koolitusel anname asjalikke nõuandeid, milliseid töövahendeid valida näiteks seina, lae, mööbli pahteldamiseks ja värvimiseks, fassaadi viimistlemiseks või hoopis terrassi, aiamööbli värskendamiseks jne. Millise pinna erinev töövahend jätab? Millised töövahendid ja töövõtted muudavad töö mugavaks ja efektiivsemaks? Kui palju mõjutab lõpptulemust töövahendi kvaliteet jne.
Koolitusel räägime töövahendite valimise tagamaad selgeks, proovime, katsetame ja testime.
Koolituse esimeses osas räägime ja vaatame ning teises osas näitame praktikas ette töövahendite erinevad nüansid kvaliteetsete Anza toodete põhjal.

 

Koolitus on tasuta. Kuna kohtade arv on piiratud, palume kindlasti registreeruda. Oled oodatud!

NB! SISSEPÄÄS TIKKURILA TERRITOORIUMILE ASUB AADRESSIL LAKI 1B. LIIMI TÄNAVA SISSEPÄÄS ON AVATUD AINULT JALAKÄIJATELE.

Kui Sul ei ole võimalik osaleda koolitusel, siis palun anna sellest kindlasti teada e-posti teel: koolituskeskus@tikkurila.com 

Toimub: 28-Märts-2019 kell 17:00
Kestus: 2 tundi
Osalemistasu: tasuta
Koht: Tikkurila Koolituskeskus, Laki 1B, Tallinn. Autoga pääseb territooriumile Laki 1B, tõkkepuu avaneb automaatselt. Jalakäijad pääsevad territooriumile nii Laki 1B kui ka Liimi 5.