UUS! Põrandate värvimine ja lakkimine

Põrandate materjale ja viimistlemise võimalusi on väga erinevaid. Enamasti põrandaid värvitakse või lakitakse. Koolitusel vaatame üle erinevate põrandate viimistlemise võimalused, näiteks parketi, laudise, betooni, vana „soome papist“ põranda jne. Viimistluse valik sõltub ka ruumi kasutusotstarbest ja koormusest, millele põrand vastu peab pidama. Täiesti erinev viimistlus ja tooted sobivad näiteks elutuppa, sauna või garaaži. Näitame ka põnevaid dekoratiivseid põranda viimistlemise võimalusi nagu teipide ja šabloonide kasutamine.
Lisaks teoreetilisele osale toimub ka praktikas toodetega töötamise ettenäitamine.

Koolitusel anname rohkelt praktilisi näpunäiteid ning detailse ülevaate erinevatest toodetest ja võimalustest ning näitame, kuidas käib tööde teostamine praktikas.

Koolitus on tasuta. Kuna kohtade arv on piiratud, palume kindlasti registreeruda. Oled oodatud!

NB! SISSEPÄÄS TIKKURILA TERRITOORIUMILE ASUB AADRESSIL LAKI 1B. LIIMI TÄNAVA SISSEPÄÄS ON AVATUD AINULT JALAKÄIJATELE. 

Kui Sul ei ole võimalik osaleda koolitusel, siis palun anna sellest kindlasti teada e-posti teel: koolituskeskus@tikkurila.com

Vaata meie koolituste pilte siit

 

Toimub: 28-November-2019 kell 17:00
Kestus: 2 tundi
Osalemistasu: tasuta
Koht: Tikkurila Koolituskeskus, Laki 1B, Tallinn. Autoga pääseb territooriumile Laki 1B, tõkkepuu avaneb automaatselt. Jalakäijad pääsevad territooriumile nii Laki 1B kui ka Liimi 5.