Stiilse koduaia kujundamine

Kevade tulekuga tärkab ka elu aias. Aiaomanikud asuvad taas kirglikult toimetama ning suuremad või väiksemaid muutusi õues ellu viima. Et uute plaanide tarvis inspiratsiooni ammutada, räägib maastikuarhitekt Maarja Gustavson aiakujunduse trendidest. Loengus raames uurime, millised on praegu aiakujunduse juures olulisemad märksõnad ja tulevikusuunad. Räägime tänapäevasest väliruumi kujunduse lähtekohtadest ning materjalide, värvide ja taimekoosluste eelistustest.

Lektor Maarja Gustavson on õppinud arhitektiks ja töötanud aastaid sisearhitektina. Praktiline vajadus ja järjest süvenev huvi aianduse vastu viis ta edasi õppima Räpina Aianduskooli maastikuehituse erialale ja seejärel TTÜsse maastikuarhitektuuri magistrantuuri. Viimased kolmteist aastat on ta töötanud maastikuarhitektina, kelle tööde hulgas leidub nii koduaedade kujundusi kui suuri linnaruumi haljastusprojekte. Töötades oma ruumikujundusbüroos „Polka“ on ta teinud koostööd Eesti suurimate arhitektuuribüroode ja erinevate maastikuarhitektidega, olnud ajakirja „Minu Aed“ peatoimetaja, avaldanud erialaseid artikleid erinevates väljaannetes, andnud loenguid ja teinud kaastööd „Aiasaatega“.

Koolitus on tasuta. Kuna kohtade arv on piiratud, palume kindlasti registreeruda. Oled oodatud!

NB! SISSEPÄÄS TIKKURILA TERRITOORIUMILE ASUB AADRESSIL LAKI 1B. LIIMI TÄNAVA SISSEPÄÄS ON AVATUD AINULT JALAKÄIJATELE.

Kui Sul ei ole võimalik osaleda koolitusel, siis palun anna sellest kindlasti teada e-posti teel: koolituskeskus@tikkurila.com

Toimub: 07-Mai-2020 kell 17:00
Kestus: 2 tundi
Osalemistasu: tasuta
Koht: Tikkurila Koolituskeskus, Laki 1B, Tallinn. Autoga pääseb territooriumile Laki 1B, tõkkepuu avaneb automaatselt. Jalakäijad pääsevad territooriumile nii Laki 1B kui ka Liimi 5.