Stiilse koduaia kujundamine (veebikoolitus)

Koolitusel osalemiseks registreeri ennast SIIN.

Kevade tulekuga tärkab ka elu aias. Aiaomanikud asuvad taas kirglikult toimetama ning suuremad või väiksemaid muutusi õues ellu viima. Et uute plaanide tarvis inspiratsiooni ammutada, räägib maastikuarhitekt Maarja Gustavson aiakujunduse trendidest. Loengus raames uurime, millised on praegu aiakujunduse juures olulisemad märksõnad ja tulevikusuunad. Räägime tänapäevasest väliruumi kujunduse lähtekohtadest ning materjalide, värvide ja taimekoosluste eelistustest.

Lektor Maarja Gustavson on õppinud arhitektiks ja töötanud aastaid sisearhitektina. Praktiline vajadus ja järjest süvenev huvi aianduse vastu viis ta edasi õppima Räpina Aianduskooli maastikuehituse erialale ja seejärel TTÜsse maastikuarhitektuuri magistrantuuri. Viimased kolmteist aastat on ta töötanud maastikuarhitektina, kelle tööde hulgas leidub nii koduaedade kujundusi kui suuri linnaruumi haljastusprojekte. Töötades oma ruumikujundusbüroos „Polka“ on ta teinud koostööd Eesti suurimate arhitektuuribüroode ja erinevate maastikuarhitektidega, olnud ajakirja „Minu Aed“ peatoimetaja, avaldanud erialaseid artikleid erinevates väljaannetes, andnud loenguid ja teinud kaastööd „Aiasaatega“.

Koolituse ajal on võimalus  küsida küsimusi läbi Chat`i.

Peale koolitust saadetakse osalejatele veebikoolituse salvestus ja presentatsioon pdf kujul.

NB! Arvestades hetkeolukorda, oleme otsustanud muuta lähitulevikus toimuvate koolituste formaati. Vältimaks inimeste kogunemisi ja vähendamaks võimalikke viiruste levikut, toimuvad koolitused läbi veebi. Koolitusel osalemiseks on vajalik arvuti ja internetiühendus.

NB! Veebikoolitusel osalejate arv ei ole piiratud ning see hoiab kokku kohale tulemise aja. Osale ise ja kutsu ka oma sõpru meie veebikoolitustele!

 

Toimub: 07-Mai-2020 kell 17:00
Kestus: 1 tund
Osalemistasu: tasuta
Koht: Veebikoolitus