Eratarbijate koolitused

Koolitus VEEBIKOOLITUS - TEST

Testime kuidas töötab

Registreeri
Toimub: 28-August-2020 kell 00:00
Kestus: 2 h
Osalemistasu: tasuta
Koht: Veebikoolitus

Koolitus AUDITOORIUMIS - TEST

Testime kuidas töötab

Registreeri
Toimub: 31-August-2020 kell 00:00
Kestus: 2 h
Osalemistasu: tasuta
Koht: Laki 1B Tallinn
TOIMUNUD KOOLITUSED

Terrasside ja õuemööbli viimistlemine (veebikoolitus)

Koolitusel osalemiseks registreeri ennast SIIN. Koolitusel räägime, kuidas anda terrassidele ja aiamööblile kauakestvalt kaunis välimus. Peatume pindade ettevalmistamisel, sobivate toodete valimisel, õigetel töövõtetel ning jagame kasulikke nõuandeid. Näitame praktikas ette, kuidas edukalt töid teostada. Koolituse ajal on võimalus  küsida küsimusi läbi Chat`i. Peale koolitust saadetakse osalejatele veebikoolituse salvestus ja presentatsioon pdf kujul. NB! Arvestades hetkeolukorda, oleme otsustanud muuta lähitulevikus toimuvate koolituste formaati. Vältimaks inimeste kogunemisi ja vähendamaks võimalikke viiruste levikut, toimuvad koolitused läbi veebi. Koolitusel osalemiseks on vajalik arvuti ja internetiühendus. NB! Veebikoolitusel osalejate arv ei ole piiratud ning see hoiab kokku kohale tulemise aja. Osale ise ja kutsu ka oma sõpru meie veebikoolitustele!      
Toimub: 21-Mai-2020 kell 17:00
Kestus: 1 tund
Osalemistasu: tasuta
Koht: Veebikoolitus

Stiilse koduaia kujundamine (veebikoolitus)

Koolitusel osalemiseks registreeri ennast SIIN. Kevade tulekuga tärkab ka elu aias. Aiaomanikud asuvad taas kirglikult toimetama ning suuremad või väiksemaid muutusi õues ellu viima. Et uute plaanide tarvis inspiratsiooni ammutada, räägib maastikuarhitekt Maarja Gustavson aiakujunduse trendidest. Loengus raames uurime, millised on praegu aiakujunduse juures olulisemad märksõnad ja tulevikusuunad. Räägime tänapäevasest väliruumi kujunduse lähtekohtadest ning materjalide, värvide ja taimekoosluste eelistustest. Lektor Maarja Gustavson on õppinud arhitektiks ja töötanud aastaid sisearhitektina. Praktiline vajadus ja järjest süvenev huvi aianduse vastu viis ta edasi õppima Räpina Aianduskooli maastikuehituse erialale ja seejärel TTÜsse maastikuarhitektuuri magistrantuuri. Viimased kolmteist aastat on ta töötanud maastikuarhitektina, kelle tööde hulgas leidub nii koduaedade kujundusi kui suuri linnaruumi haljastusprojekte. Töötades oma ruumikujundusbüroos „Polka“ on ta teinud koostööd Eesti suurimate arhitektuuribüroode ja erinevate maastikuarhitektidega, olnud ajakirja „Minu Aed“ peatoimetaja, avaldanud erialaseid artikleid erinevates väljaannetes, andnud loenguid ja teinud kaastööd „Aiasaatega“. Koolituse ajal on võimalus  küsida küsimusi läbi Chat`i. Peale koolitust saadetakse osalejatele veebikoolituse salvestus ja presentatsioon pdf kujul. NB! Arvestades hetkeolukorda, oleme otsustanud muuta lähitulevikus toimuvate koolituste formaati. Vältimaks inimeste kogunemisi ja vähendamaks võimalikke viiruste levikut, toimuvad koolitused läbi veebi. Koolitusel osalemiseks on vajalik arvuti ja internetiühendus. NB! Veebikoolitusel osalejate arv ei ole piiratud ning see hoiab kokku kohale tulemise aja. Osale ise ja kutsu ka oma sõpru meie veebikoolitustele!  
Toimub: 07-Mai-2020 kell 17:00
Kestus: 1 tund
Osalemistasu: tasuta
Koht: Veebikoolitus

Puitfassaadide ja metallpindade viimistlemine (veebikoolitus)

Koolitusel osalemiseks registreeri ennast SIIN. Koolitusel tutvustame üksikasjalikult nii uute kui ka varem värvitud puitfassaadide värvimist ja lasuurimist alustades puitpinna ettevalmistamisest ning kaitsmisest kuni viimistlusvärvi valiku ning pealekandmise meetoditeni. Plekk-katused, aknaplekid jm metallelemendid. Ettevalmistamine, kruntimine, värvimine, uued ja vanad metallpinnad. Koolituse ajal on võimalus  küsida küsimusi läbi Chat`i. Peale koolitust saadetakse osalejatele veebikoolituse salvestus ja presentatsioon pdf kujul. NB! Arvestades hetkeolukorda, oleme otsustanud muuta lähitulevikus toimuvate koolituste formaati. Vältimaks inimeste kogunemisi ja vähendamaks võimalikke viiruste levikut, toimuvad koolitused läbi veebi. Koolitusel osalemiseks on vajalik arvuti ja internetiühendus. NB! Veebikoolitusel osalejate arv ei ole piiratud ning see hoiab kokku kohale tulemise aja. Osale ise ja kutsu ka oma sõpru meie veebikoolitustele!
Toimub: 09-Aprill-2020 kell 17:00
Kestus: 1 tund
Osalemistasu: tasuta
Koht: Veebikoolitus

Värv ja valgus - sisekujundamise alused (veebikoolitus)

Koolitusel osalemiseks registreeri ennast SIIN. Koolitusel räägime sisekujundamise põhialustest ja toonide valimisest. Käsitleme teemat, kuidas valgus, valgustid ja erinevad läiked mõjutavad värvitooni tajumist. Esitleme ka Tikkurila 2020 Aasta Värvi ja värvikollektsiooni. Koolitust viib läbi sisearhitekt Aet Seire. Koolituse ajal on võimalus  küsida küsimusi läbi Chat`i. Peale koolitust saadetakse osalejatele veebikoolituse salvestus ja presentatsioon pdf kujul. NB! Arvestades hetkeolukorda, oleme otsustanud muuta lähitulevikus toimuvate koolituste formaati. Vältimaks inimeste kogunemisi ja vähendamaks võimalikke viiruste levikut, toimuvad koolitused läbi veebi. Koolitusel osalemiseks on vajalik arvuti ja internetiühendus. NB! Veebikoolitusel osalejate arv ei ole piiratud ning see hoiab kokku kohale tulemise aja. Osale ise ja kutsu ka oma sõpru meie veebikoolitustele!
Toimub: 07-Aprill-2020 kell 10:00
Kestus: 2 tundi
Osalemistasu: tasuta
Koht: Veebikoolitus

Mööbli tuunimine

Sisetingimustes oleva uue või varem töödeldud mööbli viimistlemine värvi, laki või dekoratiivtehnikaga. Anname mõtteid ja praktilisi näpunäiteid, kuidas ideest kauni lõpptulemuseni jõuda. Erinevad pinnad – kapid, toolid, lauad, radiaatorid, ahjud, aknalauad, uksed, liistud jt suuremat kulumiskindlust nõudvad pinnad. Vanutatud efekt (vintage), marmoreering, šabloonid, kõvade ja läikivate pindade viimistlemine, puidu, metalli, plastiku viimistlemine jne. Näitame ka praktikas ette! Koolitus on tasuta. Kuna kohtade arv on piiratud, palume kindlasti registreeruda. Oled oodatud! NB! SISSEPÄÄS TIKKURILA TERRITOORIUMILE ASUB AADRESSIL LAKI 1B. LIIMI TÄNAVA SISSEPÄÄS ON AVATUD AINULT JALAKÄIJATELE. Kui Sul ei ole võimalik osaleda koolitusel, siis palun anna sellest kindlasti teada e-posti teel: koolituskeskus@tikkurila.com Vaata mööbli tuunimise ideid ja nõuandeid siit
Toimub: 12-Märts-2020 kell 17:00
Kestus: 2 tundi
Osalemistasu: tasuta
Koht: Tikkurila Koolituskeskus, Laki 1B, Tallinn. Autoga pääseb territooriumile Laki 1B, tõkkepuu avaneb automaatselt. Jalakäijad pääsevad territooriumile nii Laki 1B kui ka Liimi 5.

Kodu kiirremont 123!

Kui Sinu kodus on seinad-laed veidi kulunud ja määrdunud, tekkinud on praod või täkked, siis on viimane aeg teha kodus värskendusremont. Õpetame, kuidas parandada nurkades pragunevat akrüüli, seintes olevaid täkkeid, mõrasid. Kas praktilisem ja ilusam on kasutada pigem läikivat või matti toodet? Kuidas valida värvitoone? Lisaks teooriale, näitame praktiliselt ette, kuidas lihtsate vahenditega teostada kiirelt väiksemaid remonttöid, et kodu saaks uue värske ilme. Koolitusel anname rohkelt praktilisi näpunäiteid ning detailse ülevaate erinevatest toodetest ja võimalustest ning näitame, kuidas käib tööde teostamine praktikas. Koolitus on tasuta. Kuna kohtade arv on piiratud, palume kindlasti registreeruda. Oled oodatud! NB! SISSEPÄÄS TIKKURILA TERRITOORIUMILE ASUB AADRESSIL LAKI 1B. LIIMI TÄNAVA SISSEPÄÄS ON AVATUD AINULT JALAKÄIJATELE.  Kui Sul ei ole võimalik osaleda koolitusel, siis palun anna sellest kindlasti teada e-posti teel: koolituskeskus@tikkurila.com Vaata meie koolituste pilte siit    
Toimub: 20-Veebruar-2020 kell 17:00
Kestus: 2 tundi
Osalemistasu: tasuta
Koht: Tikkurila Koolituskeskus, Laki 1B, Tallinn. Autoga pääseb territooriumile Laki 1B, tõkkepuu avaneb automaatselt. Jalakäijad pääsevad territooriumile nii Laki 1B kui ka Liimi 5.

Saunade ja vannitubade viimistlemine

Saunad, dušširuumid, vannitoad, kütmata ruumid on kohad, kus on palju niiskust. Taoliste ruumide viimistlemise üheks eesmärgiks on vältida hilisemate niiskuskahjustuste, sh hallituse tekkimist. Kaitsta on vaja erinevaid pindasid - laed, seinad, põrandad, puit, krohv, looduskivi, ehitusplaadid jne. Niiskete ruumide viimistlemisel on õigete toodete kasutamine eriti oluline, vähem tähtsad pole ka teostuse kõrge kvaliteet, mille aluseks on õige tööde tegemise järjekord. Koolitusel anname rohkelt praktilisi näpunäiteid ning detailse ülevaate erinevatest toodetest ja võimalustest ning näitame, kuidas käib tööde teostamine praktikas. Koolitus on tasuta. Kuna kohtade arv on piiratud, palume kindlasti registreeruda. Oled oodatud! NB! SISSEPÄÄS TIKKURILA TERRITOORIUMILE ASUB AADRESSIL LAKI 1B. LIIMI TÄNAVA SISSEPÄÄS ON AVATUD AINULT JALAKÄIJATELE.  Kui Sul ei ole võimalik osaleda koolitusel, siis palun anna sellest kindlasti teada e-posti teel: koolituskeskus@tikkurila.com Vaata meie koolituste pilte siit
Toimub: 13-Veebruar-2020 kell 17:00
Kestus: 2 tundi
Osalemistasu: tasuta
Koht: Tikkurila Koolituskeskus, Laki 1B, Tallinn. Autoga pääseb territooriumile Laki 1B, tõkkepuu avaneb automaatselt. Jalakäijad pääsevad territooriumile nii Laki 1B kui ka Liimi 5.

Seinte efektvärvimine

Koolitusel näitame palju erinevaid efektvärvimise e. dekoratiivvärvimise võimalusi. Tutvustame Tikkurila Unique tehnikaid ja efekttooteid. Lisaks ka põnevate Pinteresti ideede teostust Tikkurila toodetega. Kohapeal on palju näidiseid, mida oma käega katsuda ja silmaga näha. Teoreetilisele osale järgneb ka praktiline tehnikate ettenäitamine. Tule ja saa inspiratsiooni efektsetest dekoratiivtehnikatest! Koolitus on tasuta. Kuna kohtade arv on piiratud, palume kindlasti registreeruda. Oled oodatud! NB! SISSEPÄÄS TIKKURILA TERRITOORIUMILE ASUB AADRESSIL LAKI 1B. LIIMI TÄNAVA SISSEPÄÄS ON AVATUD AINULT JALAKÄIJATELE. Kui Sul ei ole võimalik osaleda koolitusel, siis palun anna sellest kindlasti teada e-posti teel: koolituskeskus@tikkurila.com Sul on võimalus esitada küsimus või teema registreerumise vormil, mille kohta soovid koolitusel või peale koolitust rohkem infot. Vaata seinte efektvärvimise ideid ja nõuandeid siit  
Toimub: 30-Jaanuar-2020 kell 17:00
Kestus: 2 tundi
Osalemistasu: tasuta
Koht: Tikkurila Koolituskeskus, Laki 1B, Tallinn. Autoga pääseb territooriumile Laki 1B, tõkkepuu avaneb automaatselt. Jalakäijad pääsevad territooriumile nii Laki 1B kui ka Liimi 5.