Mööbli tuunimine (veebikoolitus)

Sisetingimustes oleva uue või varem töödeldud mööbli viimistlemine värvi, laki või dekoratiivtehnikaga. Anname mõtteid ja praktilisi näpunäiteid, kuidas ideest kauni lõpptulemuseni jõuda. Erinevad pinnad – kapid, toolid, lauad, radiaatorid, ahjud, aknalauad, uksed, liistud jt suuremat kulumiskindlust nõudvad pinnad. Vanutatud efekt (vintage), marmoreering, šabloonid, kõvade ja läikivate pindade viimistlemine, puidu, metalli, plastiku viimistlemine jne.

 

NB! Arvestades hetkeolukorda, oleme otsustanud muuta lähitulevikus toimuvate koolituste formaati. Vältimaks inimeste kogunemisi ja vähendamaks võimalikke viiruste levikut, toimuvad edaspidi koolitused läbi veebi. Koolitusel osalemiseks on vajalik arvuti ja internetiühendus. Veebikoolitusel toimub teoreetiline koolituse osa ning liigume kaameraga ka laborisse, kus näitame, kuidas praktiliselt värvida. Samuti on võimalus koolituse ajal pidevalt saata küsimusi läbi Chat`i. Veebikoolitust saab alti järgi vaadata endale sobival ajal, sest peale koolitust saadetakse osalejatele veebikoolituse salvestus ja presentatsioon pdf kujul.
NB! Veebikoolitusel osalejate arv ei ole piiratud ning see hoiab kokku kohale tulemise aja. Osale ise ja kutsu ka oma sõpru meie veebikoolitustele!
KOOLITUSEL OSALEMISEKS REGISTREERI ENNAST EELNEVALT!
Kui olukord selgem, siis jätkame koolitusi tavapärases formaadis. Täname mõistva suhtumise eest!

 

Sul on võimalus esitada küsimus või teema registreerumise vormil, mille kohta soovid koolitusel või peale koolitust rohkem infot.

Vaata mööbli tuunimise ideid ja nõuandeid siit

Toimub: 17-Märts-2020 kell 10:00
Kestus: 2 tundi
Osalemistasu: tasuta
Koht: Veebikoolitus