Prooviveebinar (veebikoolitus)

Sellel prooviveebinaril katsetame, kas ja kuidas töötab läbi webinar.ru keskkonna registreerimine. Loome koolituse Tikkurilakoolituskeskus.ee kodulehele, lisame sinna lingi registreerimiseks, mis juhatab webinar.ru keskkonda ja seal saab registreeruda kirjutades nime ja e-posti aadressi. Peale registreerumist saadab webinar.ru keskkond ka meeldetuletused.

Koolitusele saab registreeruda siin: https://events.webinar.ru/13332127/3633439 

 

NB! Arvestades hetkeolukorda, oleme otsustanud muuta lähitulevikus toimuvate koolituste formaati. Vältimaks inimeste kogunemisi ja vähendamaks võimalikke viiruste levikut, toimuvad edaspidi koolitused läbi veebi. Koolitusel osalemiseks on vajalik arvuti ja internetiühendus. Veebikoolitusel toimub teoreetiline koolituse osa ning liigume kaameraga ka laborisse, kus näitame, kuidas praktiliselt värvida. Samuti on võimalus koolituse ajal pidevalt saata küsimusi läbi Chat`i. Veebikoolitust saab alti järgi vaadata endale sobival ajal, sest peale koolitust saadetakse osalejatele veebikoolituse salvestus ja presentatsioon pdf kujul.
Veebikoolitusel osalejate arv ei ole piiratud ning see hoiab kokku kohale tulemise aja. Osale ise ja kutsu ka oma sõpru meie veebikoolitustele!
Kui olukord selgem, siis jätkame koolitusi tavapärases formaadis. Täname mõistva suhtumise eest!

 

 

 

Toimub: 30-Märts-2020 kell 14:00
Kestus: 0,5 tundi
Osalemistasu: tasuta
Koht: Veebikoolitus